ظرفیت فوق العاده کف بتونی خود را رهاسازی کنید!​​​​​​​

هایپرفلور فرا تر از کفی زیبا و کارآمد است، با دقیق شدن روی خصوصیات آن متوجه پارامتر هایی که کف شما را بی نظیر میکند خواهید شد.​​​​​​​

​​گام به گام تا هایپر فلور™ شما

وقتی کف بتونی اجرا میشود، مقاوم ترین اجزا آن یعنی سنگدانه ها از سطح فاطله گرفته و ته نشین میشوند و فقط شیره سیمان روی سطح نهایی قرار میگیرد.
پروسه اجرای هایپر فلور مستلزم بهبود مکانیکی بتن تازه اجرا شده یا کف بتنی موجود است.بتن مرحله به مرحله بر اساس دستور العمل دقیق گرایند میشود.

هایپرفلور شما همینجاست، دقیقا زیر سطح. بعد از اولین مرحله گرایند، نمایی از آن را خواهید دید. مراحل را ادامه دهید تا کاملا پدیدار شود.هرچه سنگدانه بیشتری اکسپوز شوند، کف سخت تری خواهید داشت.

چرا افراد زیادی هایپر فلور را انتخاب میکنند؟

  • تا 40 درصد هزینه تعمیر و نگهداری کمتر نسبت به سیستم های مشابه

  • قابل اجرا روی کف موجود و بتن تازه اجرا شده 

  • گرایندینگ کاملا خشک، بدون آب و لجن

  • نگهداری آسان

  • ​​​​​​​کمترین اثر مخرب زیست محیطی

​​​​​​​​بسیار سخت

طول عمر سرویس دهی هایپرفلور به اندازه عمر سازه است.حدود 80 الی 85 درصد بتن را سنگدانه تشکیل میدهد، پس طبیعی است که هایپرفلور را با سنگ مقایسه کنید.

محل های قابل استفاده

​کارخانه ها و انبار های صنعتی

اماکن عمومی

​​​مراکز خرید و
​​​​​​​ فروشگاه ها

معماری های
​​​​​​​ لوکس

مقاوم در برابر سایش

هایپرفلور​​​​​​​

​بتن معمولی

Source: SP Report P303050, SS 137241

هایپر فلور را تقریبا در هرجا میتوان استفاده نمود.
زیبایی محصور کننده آن حس خوبی به بازدید کنندگان یک فروشگاه خواهد داد.دوام و یکپارچه بودن آن مورد توجه کارخانه ها و انبار های صنعتی است.ویژگی راحت تمیز شوندگی آن برایمدارس، باشگاه های ورزشی و سایر اماکن پر تردد بسیار مناسب است.

​بسیار مقرون به صرفه

هایپرفلور یک راهکار کاملا اقتصادی نیز هست، در کوتاه مدت و بلند مدت. با توجه به اینکه کف بتنی همه جا موجود است، قیمت تمام شده آن بطور قابل توجهی پایین است.هایپر فلور را میتوان روی کف موجود یا کف تازه اجرا شده بعد از 5 الی 7 روز اجرا نمود.

هزینه نگهداری پایین

به سادگی میتوان هایپرفلور را مثل روز اول نگهداری کرد.ساده ترین روش برای نظافت کف، استفاده از اسکرابر با استفاده از پد های مخصوص میباشد که نه تنها پاکیزگی محیط را تامین میکند بلکه با پولیش روزانه کف را همانند روز اول تازه حفظ میکند.البته همچنان تمیزکاری با سیستم های سنتی جارو و طی نیز ممکن است.

​هزینه نگهداری

هزینه اجرا​​​​​​​

هزینه نگهداری

هزینه اجرا​​​​​​​​​​​​​​

هایپرفلور​​​​​​​

سایر سیستم های کف سازی


*Comparison of average costs (2018) for installation and maintenance
of four common flooring solutions over a 20-year period.
Compared flooring: vinyl, ceramic tiles, quarry tiles and epoxy-terrazzo.
Comparison made with HTC Superfloor™ as the departure point.
Source: HTC Sweden AB

​بسیار ایمن

هایپرفلور یک کف کاملا طبیعی است که محیطی کاملا ایمن برای کار کردن در شرایط مختلف را امکان پذیر میکند.هیچ گرد و غباری ایجاد نمیکند و کاملا صاف و صیقل بوده که به راحتی با خودرو میتوان روی آن تردد کرد، در عین حال ضد لغزش نیز هست و سخت گیرانه ترین استاندارد جابجایی تجهیزات الکتریکال را پاس میکند. وقتی صحبت از ایمنی در برار حریق است، اولین انتخاب شما خواهد بود.

​مقاوم در برابر لغزش

بر خلاف تصور عامه، هایپر مقایسه با سیستم های کف دیگر ضد لغزش تر است ; حتی زمانیکه سطح خیس باشد.

Slip resistance per the Pendulum method EN13036-4

کف خشک

کف خیس

اپوکسی

 هایپر فلور

موزاییک

پوشش PVC

​بدون لرزش

سطح فوق العاده صاف هایپرفلور باعث میشود لرزه های ناشی از حرکت لیفتراک به حداقل برسد و این یعنی ارتعاش کمتر که آرزوی همه رانندگان است، در عین حال استهلاک وسیله نقلیه و جابجایی نیز بطور قابل ملاحظه ای کاهش میابد.داشتن سطحی صاف و بدون پستی و بلندی در مجموعه انبار های پر تردد و سیستم های TGV اهمیتی دو چندان دارد.

سرعت بالا

سرعت پایین

VIBRATION

​حد مجاز

سیستم کف نا تراز

حد لازم برای حداکثر بهره وری

​هایپرفلور

Source: *SP Report, F812033, Technical Research Institute of Sweden, 2008-06-13

ضد حریق و ضد جرقه

در بسیاری از صنایع تولیدی قوانین سخت گیرانه ای برای مقاومت در برابر اکترواستاتیک وجود دارد، هایپر فلور بر اساس استاندارد های:
EN 1815:1997, SS-EN 61340-5-1, IEC 61340-4-1 و American ANSI/ESD
​​​​​​​تست شده و مطابقت دارد که آنرا به یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در محیط های حساس تبدیل میکند.هایپر فلور همچنین تمامی الزامات آیین نامه مقاومت در برابر حریق (A1FL- EU) را برآورده کرده و بنابراین کاملا ضد حریق محسوب میشود.

​بسیار پایدار

هایپرفلور یکی از اجزای ساختمان شما خواهد بود چه از لحاظ زیست محیطی و چه از لحاظ اقتصادی. بتن تماما از ترکیبات معدنی و طبیعی ساخته میشود (شن، ماسه، آب و سیمان) با توجه به اینکه پروسه اجرای هایپرفلور در مقایسه با سیستم های دیگر بدون استفاده از ترکیبات شیمیایی مصنوعی میباشد، انتخاب هوشمندانه ای برای محیط های پر ترافیک ، برای تضمین سلامتی محیط برای کارکنان میباشد.

کم ترین تاثیر حین اجرا

زمانیکه تصمیم به اجرای هایپرفلور گرفتید، پیش نیاز اول آن در پروژه شما حاضر است، کف بتنی موجود. نیازی به جابجایی تجهیزات سالن نخواهد بود، با ساتفاده از گرایندر ها و وکیوم های پر قدرت، کار های روتین مجموعه شما به کار خود ادامه خواهند داد.

​تصویر زیر میزان مصرف انرژی انواع سیستم های کف سازی را به ازای یک متر مربع نشان میدهد.

کف پوش اپوکسی​​​​​​​

    هایپر فلور​​​​​​​    

    ​​linoleum​​​​​​​

​کفپوش PVC​​​​​​​

​کفپوش چوبی

Source: ”Life Cycle Analysis of Industrial Flooring”
Linköping University, LITH-IKP-EX-06/2383-SE.

کدام هایپرفلور برای پروژه شما مناسب تر است؟

​علاوه بر چهار روش از پیش تعیین شده برنز، سیلور، گلد و پلاتینیوم، کف شما میتواند دقیقا مطابق با نیاز های شما طراحی و اجرا شود تا پاسخگوی تمام نیاز هایتان باشد.

هایپرفلور در چهار حالت که از لحاظ براقیت و اکسپوز بودن سنگدانه ها متفاوت هستند قابل اجرا است، تنها تفاوت عمر گذایندینگ و تعداد مراحل پالیش است.

هایپرفلور گلد

هایپرفلور برنز

ساده ترین و مقرون به صرفه ترین سیستم هایپرفلور.در این سیستم سنگدانه قابل مشاهده نخواهد بود و سطح تمام شده صاف و مات خواهد بودکه مقاومت نسبی به سایش دارد.بهترین گزینه برای پروژه های با تردد محدود.

مراحل گرایندینگ کمتری نسبت به پلاتینیوم اجرا میشود با این حال درجه براقیت آن با سیستم پلاتینیوم برابر است.این سیستم شدیدا برای کف های صاف و ماله پروانه ای خورده توصیه میشود.

هایپرفلور سیلور

هایپرفلور پلاتینیوم

سیستم سیلور در واقع همان سیستم پلاتینیوم با درخشش کمتر است. مراحل پالیش کمتری روی کف اعمال شده که سطح را مات ولی با سختی بالا تحویل میدهد.

بهترین بهترینها، سیستم پلاتینیوم.مراحل گرایندینگ کامل تا رسیدن به سطحی صاف، سخت و سنگدانه های اکسپوز و در نتیجه بالاترین مقاومت به سایش و در عین حال درخشش فوق العاده و انرژی بخش.

آویچم، مشاور فنی شما
در کنار شما​​​​​​​

ضمانت

پیمانکاری عمومی

تامین و اجرا

بازدید و مشاوره فنی

​تنها سرمایه آویچم اعتماد مشتریان ما در طول 15 سال حضور جدی در صنعت عمران کشور میباشد.با این حال تمامی خدمات و محصولات این شرکت ضمانت خواهد شد.

شرکت آویچم دارای گرید پیمانکاری در زمینه ابنیه، سازه های آبی و مقاوم سازی بوده و در صورتیکه علاوه بر خدمات تخصصی انحصاری این شرکت، نیاز به خدمات پیمانکاری عمومی از طراحی و ساخت سالن های صنعتی استاندارد، واحد های اداری و تصفیه خانه های فاضلاب پیشرفته گرفته تا اجرای بتن کف و طراحی محوطه در خدمت شما خواهیم بود.

با بیش از 15 سال سابقه در تامین و اجرای انواع افزودنی های بتن، سیستم های آب بندی، مقاوم سازی و ترمیم سازه ها و سیستم های کف سازی صنعتی از قبیل اپوکسی و پلی یورتان انواع پروژه های شاخص کشور در کنار شما خواهیم بود.

در موارد زیادی پیش آمده که محصول یا سیستم مورد درخواست مشتری با نیاز های واقعی او همخوانی نداشته لذا کارشناسان فنی ما با بازدید از محل پروژه و دریافت تمامی اطلاعات بهترین راه حل را برای آنها پیشنهاد داده اند و مشتریان را در هزینه کردن درست زمان و انرژی و جلوگیری از اتلاف منابع مالی یاری داده اند.