شیمی ساختمان ​​​​​​​

Construction Chemicals​​​​​​​​​​​​​​

پوشش کف کانکریت پولیش خورده
سیستم سوپر کانکریت، سیستمی است که به تازگی توسط شرکت سامیچ ارتقاء داده شده است. این سیستم انواع سطوح سیمانی را به سطحی صیقلی و براق با ماندگاری بالا تبدیل می کند. با وجود این سیستم، حتی سطوح قدیمی، لکه دار و متخلخل نیز مانند سرامیک های نو صاف و صیقلی می شوند، همچنین مقاومت آنها در برابر جذب کثیفی زیاد می شود، به همین دلیل تمیز کردن دوبارهء آنها راحت تر است. پس از انجام چند مرحله، می توان یک سطح را جلا داد، ضد آب کرد، روی آن طرح لوگو را پیاده کرد و در نهایت سطح صافی مانند مرمر با مقاومت کانکریت داشت.
سیستم سوپر کانکریت، ویژگی چند کاربرد مختلف را برای رسیدن به اهداف مختلف دارد: سیستم پریمیم، سیستم سرعتی، سیستم HS و سیستم تزارو(موزاییک طرح مرمر).​​​​​​​

فواید:
عدم جذب گرد و غبار
طول عمر بالا
ظاهر زیبا
مقاوم در برابر رفت و آمد ماشین های سنگین
سهولت در تمیز کردن
مقاوم در برابر عوامل خارجی
ایجاد محیط کاری بهداشتی

قابلیت رنگی شدن​​​​​​​

4 روش جدید برای جلا دادن سطوح کانکریت
سیستم سوپر کانکریت ، سیستمی است که توسط شرکت سامیچ ارتقاء داده شده است. این سیستم انواع سطوح سیمانی را به سطحی صیقلی و براق با ماندگاری بالا تبدیل می کند.
با وجود این سیستم، حتی سطوح قدیمی، لکه دار و متخلخل نیز مانند سرامیک های نو صاف و صیقلی می شوند، همچنین مقاومت آنها در برابر جذب کثیفی زیاد می شود، به همین دلیل تمیز کردن دوبارهء آنها راحت تر است.
پس از انجام چند مرحله، می توان یک سطح را جلا داد، ضد آب کرد، روی آن طرح لوگو را پیاده کرد و در نهایت سطح صافی مانند مرمر با مقاومت کانکریت داشت.
سیستم سوپر کانکریت، ویژگی چند کاربرد مختلف را برای رسیدن به اهداف مختلف دارد: سیستم پریمیم، سیستم سرعتی، سیستم HS و سیستم تزارو(موزاییک طرح مرمر).

سوپر کانکریت HS
با استفاده از ماشین های سرعتی و دیسک های الماس کینگ کنگ، کف اماکن صنعتی را می توان تبدیل به سطحی براق کرد که مقاومت و ماندگاری زیادی در برابر لکه دارد، در کنار این درخشش تمیز کردن آن بسیاز راحت خواهد بود.
با این دستگاه قادر خواهید بود که هرروز در حدود 400 تا 500 متر مربع را جلا داد.​​​​​​​